Najbliższa kolejka 10 | |||||||||
|
Młodzicy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
W najbliższą sobotę (24 listopada) odbędzie się turniej halowy Sokół Cup z udziałem naszej drużyny w Starachowicach. Oprócz naszej drużyny wystąpią także takie drużyny jak: Sokół Starachowice, Junior Radom, Ceramika Opoczno, OSiR Żyrardów, Rozwój Katowice, Juventa Starachowice, Granat Skarżysko, Siarka Tarnobrzeg, Gwiazda Ruda Śląska, Ursus Warszawa, Widok Skierniewice. Chłopcy będą rywalizowac z drużynami złożonymi z zawodników urodzonych w 2001 roku.
KADRA NA TURNIEJ:
DREJ MIKOŁAJ
KARYŚ JAKUB
KOŚMICKI IGOR
FILIPOWICZ ERYK
GROCHOWSKI JAN
BEDNARSKI ERYK
HEROD WIKTOR
TRACZ DAWID
KALARUS ERYK
OJRZYŃSKI JAKUB
DENCIKOWSKI PATRYK
DWORZAK BARTOSZ
Zbiórka o godzinie: 7:15 w sobote (24.11)
Miejsce zbiórki: stadion ul. Ściegiennego
Strój na wyjazd: dres reprezentacyjny (Ci co nie mają pożyczą od kolegów z drużyny)
Należy zabrac: legitymacje, ochraniacze, obuwie halowe.
GRUPY ELIMINACYJNE ROCZNIK 2001
GRUPA A | GRUPA B |
---|---|
SOKÓŁ STARACHOWICE | JUVENTA STARACHOWICE |
JUNIOR RADOM | GRANAT SKARŻYSKO |
KORONA KIELCE | SIARKA TARNOBRZEG |
CERAMIKA OPOCZNO | GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA |
ROZWÓJ KATOWICE | WIDOK SKIERNIEWICE |
A.P OSIR ŻYRARDÓW | URSUS WARSZAWA |
TERMINARZ GIER
Mecz | Godzina | Kto z kim | Grupa |
| Wynik |
1 | 8.55 | SOKÓŁ STARACHOWICE - JUNIOR RADOM | A |
|
|
2 | 9.10 | GRANAT SKARŻYSKO – JUVENTA STARACHOWICE | B |
|
|
3 | 9.24 | KORONA KIELCE - CERAMIKA OPOCZNO | A |
|
|
4 | 9.38 | GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - SIARKA TARNOBRZEG | B |
|
|
5 | 9.52 | ROZWÓJ KATOWICE – A.P OSIR ŻYRARDÓW | A |
|
|
6 | 10.06 | WIDOK SKIERNIEWICE - URSUS WARSZAWA | B |
|
|
7 | 10.20 | JUNIOR RADOM – CERAMIKA OPOCZNO | A |
|
|
8 | 10.34 | JUVENTA STARACHOWICE - SIARKA TARNOBRZEG | B |
|
|
10.50 | OTWARCIE TURNIEJU | ||||
9 | 11.10 | SOKÓŁ STARACHOWICE - ROZWÓJ KATOWICE | A |
|
|
10 | 11.24 | GRANAT SKARŻYSKO - URSUS WARSZAWA | B |
|
|
11 | 11.38 | KORONA KIELCE - A.P OSIR ŻYRARDÓW | A |
|
|
12 | 11.52 | GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - WIDOK SKIERNIEWICE | B |
|
|
13 | 12. 06 | JUNIOR RADOM - ROZWÓJ KATOWICE | A |
|
|
14 | 12.20 | JUVENTA STARACHOWICE - URSUS WARSZAWA | B |
|
|
15 | 12.34 | CERAMIKA OPOCZNO – A.P OSIR ŻYRARDÓW | A |
|
|
16 | 12.48 | SIARKA TARNOBRZEG - WIDOK SKIERNIEWICE | B |
|
|
17 | 13.02 | SOKÓŁ STARACHOWICE - KORONA KIELCE | A |
|
|
18 | 13.16 | GRANAT SKARŻYSKO - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | B |
|
|
19 | 13.30 | JUNIOR RADOM – A.P OSIR ŻYRARDÓW | A |
|
|
20 | 13.44 | JUVENTA STARACHOWICE - WIDOK SKIERNIEWICE | B |
|
|
21 | 13.58 | ROZWÓJ KATOWICE - KORONA KIELCE | A |
|
|
22 | 14.12 | URSUS WARSZAWA - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | B |
|
|
23 | 14.26 | CERAMIKA OPOCZNO - SOKÓŁ STARACHOWICE | A |
|
|
24 | 14.40 | SIARKA TARNOBRZEG - GRANAT SKARŻYSKO | B |
|
|
25 | 14.54 | JUNIOR RADOM - KORONA KIELCE | A |
|
|
26 | 15.08 | JUVENTA STARACHOWICE - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | B |
|
|
27 | 15.22 | A.P OSIR ŻYRARDÓW - SOKÓŁ STARACHOWICE | A |
|
|
28 | 15.36 | WIDOK SKIERNIEWICE - GRANAT SKARŻYSKO | B |
|
|
29 | 15.50 | CERAMIKA OPOCZNO - ROZWÓJ KATOWICE | A |
|
|
30 | 16.04 | URSUS WARSZAWA - SIARKA TARNOBRZEG | B |
|
|
|
dzisiaj: 8, wczoraj: 37
ogółem: 609 902
statystyki szczegółowe