- autor: Paweł Czaja, 2012-12-11 12:44
-
W najbliższą sobotę i niedzielę naszą drużynę czeka kolejny turniej halowy w Gołczy koło Miechowa.
Wezmą w nim udział takie drużyny jak AP Gołcza, GKS Bełchatów, Wisła Kraków, Motor Lublin, Beniaminek Krosno, Jadwiga Kraków, Krakus Kraków, Warta Zawiercie, DAP Dębica.
KADRA NA TURNIEJ:
DREJ MIKOŁAJ
KARYŚ JAKUB
FILIPOWICZ ERYK (zastąpi chorego Patryka Dencikowskiego)
KOŚMICKI IGOR
SZELĄGOWSKI DANIEL
GLIBOWSKI DAWID
KUDELSKI KRZYSZTOF
HEROD WIKTOR
RYBUS JAKUB
OJRZYŃSKI JAKUB
DUDA MICHAŁ
GRABOWSKI ADRIAN
Zbiórka o godzinie: 7:45 w sobote (15.12)
Miejsce zbiórki: stadion ul. Ściegiennego
Strój na wyjazd: dres reprezentacyjny
Należy zabrac: legitymacje, ochraniacze, obuwie halowe,dres treningowy, strój na basen.
HARMONOGRAM ROZGRYWEK GOŁCZA CUP 2012
GRUPY ELIMINACYJNE
W Turnieju drużyny grają w swoich grupach systemem „każdy z każdym”
L.P grupa A
1. Wisła Kraków
2. Motor Lublin
3. Beniaminek Krosno
4. Jadwiga Kraków
5. AP Gołcza
L.P. grupa B
1. Krakus N.H
2. Korona Kielce
3. Warta Zawiercie
4. DAP Debica
5. GKS Bełchatów
L.P GODZ. GRUPA GOSPODARZE - GOŚCIE WYNIK
1. 10.00 1A-2A Wisła Kraków- Motor Lublin 0 : 0
2. 10.20 1B-2B Krakus Nowa Huta- Korona Kielce 0 : 1 Grabowski
3. 10.40 3A-4A Beniaminek Krosno- Jadwiga Kraków 0 :0
4. 11.00 3B-4B Warta Zawiercie - DAP Dębica 0 :6
5. 11.20 1A-5A Wisła Kraków- AP Gołcza 0 :1
6. 11.40 1B-5B Krakus N.H- GKS Bełchatów 1 :0
7. 12.00 2A-4A Motor Lublin- Jadwiga Kraków 3 :1
8. 12.20 2B-4B Korona- DAP Dębica 4 : 1 3xRybus,Ojrzyński
12.45 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
9. 13.00 1A-3A Wisła- Beniaminek 2 :0
10. 13.20 1B-3B Krakus- Warta 2 :1
11. 13.40 2A-5A Motor- AP Gołcza 2 :0
12. 14.00 2B-5B Korona - GKS 4 : 0 2xRybus,Kudelski,Grabowski
13. 14.20 1A-4A Wisła- Jadwiga 1 :1
14. 14.40 1B-4B Krakus- DAP 2 :0
15. 15.00 2A-3A Motor- Beniaminek 0 :1
16. 15.20 2B-3B Korona- Warta 2 : 0 2xRybus
17. 15.40 4A-5A Jadwiga- AP Gołcza 2 :0
18. 16.00 4B-5B DAP- GKS 1 :1
19. 16.20 3A-5A Beniaminek- AP Gołcza 1 :0
20. 16.40 3B-5B Warta- GKS 0 :1
Zakończenie rywalizacji w I dniu Turnieju
II DZIEŃ ROZGRYWEK
Do Grupy A awansuja po dwie pierwsze drużyny z obu grup eliminacyjnych i jedna z miejsca trzeciego z większą ilością punktów( patrz regulamin).
Do grupy B awansują drużyny zajmujące w grupach eliminacyjnych 4 i 5 miejsca i jedna z miejsca trzeciego z mniejszą ilością punktów.
Grupa Finałowa „A” (m-ca 1-5) Grupa Finałowa „B”(m-ca 6-10)
1. 3A/B Wisła Kraków 1. 3A/B Warta Zawiercie
2. 2A Motor Lublin 2. 5A AP Gołcza
3. 2B Krakus Kraków 3. 5B GKS Bełchatów
4. 1A Beniaminek Krosno 4. 4A Jadwiga Kraków
5. 1B KORONA KIELCE 5. 4B DAP Dębica
21. 9.00 1B-2B DAP Dębica- AP Gołcza 2 :1
22. 9.20 1A-2A Wisła Kraków- Motor Lublin 0 :0
23. 9.40 3B-4B Warta Zawiercie- Jadwiga Kraków 0 :0
24. 10.00 3A-4A Wisła Kraków- Beniaminek Krosno 0 :0
25. 10.20 1B-5B DAP Dębica- GKS Bełchatów 1 :0
26. 10.40 1A-5A Wisła Kraków- Korona Kielce 1:0
27. 11.00 2B-4B AP Gołcza- Jadwiga Kraków 0:2
28. 11.20 2A-4A Motor Lublin- Beniaminek Krosno 0:1
29. 11.40 1B-3B DAP Dębica- Warta Zawiercie 1 :0
30. 12.00 1A-3A Wisła Kraków- Krakus Kraków 1 :0
31. 12.20 2B-5B AP Gołcza- GKS Bełchatów 0 :2
32. 12.40 2A-5A Motor Lublin- Korona Kielce 0 :0
33. 13.00 1B-4B DAP Dębica- Jadwiga Kraków 0 :1
34. 13.20 1A-4A Wisła Kraków- Beniaminek Krosno 1 :2
35. 13.40 2B-3B AP Gołcza- Warta Zawiercie 1 :3
36. 14.00 2A-3A Motor Lublin- Krakus Kraków 2 :0
37. 14.20 4B-5B Jadwiga Kraków- GKS Bełchatów 1 :0
38. 14.40 4A-5A Beniaminek Krosno- Korona Kielce 1 :0
39. 15.00 3B-5B Warta Zawiercie- GKS Bełchatów 0 :4
40. 15.20 3A-5A Krakus Kraków- Korona Kielce 0 :4 2xRybus,Duda,Grabowski
Na zakończenie turnieju odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów, medali, dyplomów i nagród indywidualnych.